Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Krokowa - Mieszkanie z widokiem na Zamek w

84-110 Krokowa ul. Wejherowska 2

604-314-510

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zabudowie szeregowej. Na parterze zabudowy szeregowej mieści się pasaż handlowy. Przestronne mieszkanie dla rodziny do 5 osób, składa się z pokoju dziennego z TV, sypialni, kuchni w pełni wyposażonej oraz łazienki z wanną. Mieszkanie z widokiem na park zamkowy, oddalone o ok. 8 km od Dębek. Idealna lokalizacja dla zwolenników wycieczek rowerowych, okoliczne rezerwaty przyrody, bliskość plaży w Widowie (5 km)

Krokowa - Mieszkanie z widokiem na Zamek w